Admin, Merkezi Uyku Apnesi Yorumu


Merkezi Uyku Apnesi hakkında siz ne düşünüyorsunuz. Lütfen düşüncelerinizi bizimle ve diğer kullanıcılar ile paylaşın, Merkezi Uyku Apnesi konusunu geliştirmemize ve en doğru bilgileri sunmamıza yardımcı olun.

Admin, 28.01.2013 Tarihinde Yazdı
Cevap Ekleyin
İsminiz :
Cevabınız :
E Posta Adresi : (Sitede Yayınlanmaz)
İnsanmısınız ? :
Kırmızı renk ile yazılan sayıyı girin
Gönderin :

Birol Dizdar
06.01.2018
çok eski tarihli bir talep?

Merkesi uyku apnesi teşhisini kim ve nasıl koydu? polisomnografi ve titrasyon yapıldı mı? sonuçu merak ediyorum.

Birol dizdar
06.01.2018
Ben 20 seneye yakın uyku sorunum var. Türlü papları ve testleri denedim. 6 adet İstanbulda isim yapmış dr larla iletişimim var. Ne yazıkki dr.lar tecrübeli ve bilgil değiller. Birinin teşhis ve tedavisi diğerine uymuyor. Bu nedenle başımdan belki de şimdiye kadar uyku tıbbının rastlamadığı bir durumda oldum. Başımdan geçen olaylar,deneyleri bu kısa zamanda anlatmam mümkün değil. Bu yazımın ve mail adresimin sitede açık olarak yazılmasını istiyorum. Belki başkalarına faydalı olabilirim.DR adı vermiyorum. İstenilirse verebilirim. Belki, dr lar için de bir cevap hakkı doğar.


 

#Gizlilik İlkeleri | Güvenlik İlkeleri | İletişim | Site Haritası |RSS Kaynağı| Yardım Forumları

uyku apnesi, Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır. Kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

DMCA.com

Mayıs - 2018